Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 12.kola

13. 12. 2016

Ve 12 kole nebyla nouze o překvapivé výsledky, naštěstí se to netýkalo našeho zápasu, byť jsme se řádně zapotili.

Ludgeřovice - Tazmani: pro mě nečekaný výsledek, domácí potvrdili zlepšené výkony, naopak hosté jsou v útlumu. Výhra domácích 13:5, Novotný a Kroker po 4 body.

Orli - Jestřábi: orel je silnější než jestřáb, to dá rozum. Duo Pospíchal, Tíc po 4 body a tři body pro domácí za výhru 13:5.

Brooklyn B - Kings:  výhra 7:11 stručně okomentovaná vedle

Kryptokoriáni - Brooklyn: trochu nečekaně jasná záležitost domácích, kdy hosté urvali první bod až za stavu 8:0! Konečné skóre pro změnu 13:5 pro domácí.

Ranec - Supi: velké překvapení, hosté vedli 9:7 (možná 9:6) ale domácí zabrali a dotáhli zápas do prodloužení. V něm už uspěli Supi a berou 2 body za výhru 9:10p. Domácí Kamil Malík potvrzuje své kvality a urval 4 body. 

Rytíři - Maníci: další překvapení, zejména vzhledem k tomu, že Maníci vedli už 9:5. Rytíři to ale nezabalili a nakonec urvali v prodloužení 2 body! 

Virus - Bad Boys: můj tip nevyšel, hostům scházel Henryk, naopak domácí potvrdili velkou pohodu a drží se na špici. Zdeněk Baier 4 body.

H/V Bohumín - Kružberk: ani tento výsledek jsem nečekal, hosté ale tahali celý zápas za delší konec a nakonec si z Bohumína vezou 2 body za výhru v prodloužení. Láďa Boček 100%.

13.kolo: 

Supi - Rytíři: Supi nedopustí další ztrátu - 1

Jestřábi - Ludgeřovice: tipnu si 1

Bad Boys - Kryptokoriáni: domácí mají větší kvalitu, takže také 1

Tazmani - Brooklyn B: Tazmani se sice poslední dobou trápí ale i tady to bude 1

Maníci - Virus: mohl by to být pěkný zápas a i tady věřím domácím

Kings - Ranec: výsledek se Supy je varováním a určitě to bude chtít lepší výkon, než poslední dva zápasy ale nelze jinak než 1

Kružberk - Orli:  tady jedničku tipoval nelze, 3 body pro Orly

Brooklyn - H/V Bohumín: ještě nemám plichtu, tak to zkusím tady - 0

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář