Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 24.kola

23. 3. 2017

Ludgeřovice - Ranec: můj tip na plichtu vyšel, druhý bod urvali v prodloužení hosté. Hosty táhl opět 4bodový Kamil Malík.

Bad Boys - Brooklyn: domácí si po ztrátě z Kružberku spravili náladu bezpečnou výhrou. Vedli už 8:2, pak asi trochu polevili a prostřídali, takže hosté zkorigovali na konečných 11:7. 

Kryptokoriáni - Tazmani: tady mi už tip na remízu nevyšel, těsnou výhru 10:8 hostům zajistil v posledním zápase Pavel Dorociak.

Orli - Supi: za další zaváhání Supů bychom se sice jistě nezlobili :-) nicméně jsme to ani nečekali a tentokrát k němu bylo daleko. Hosté předvedli podle zápisu velmi kvalitní šipky, vedli už 12:3 a až pak to Orli lehce upravili na konečných 6:12. 

Rytíři - Brooklyn B: další kvalitní výkon domácích, výhra 14:4. Docela bych se obešel bez situace jet k nim na poslední zápas s pocitem nutnosti vyhrát. Už u nás měli šipky na plichtu. Piotr Kawecki 4 body.

Maníci - Kružberk: očekávaný kotel se konal i při absenci Mirka Krola. Konečné skóre 16:2, po čtyřech bodech si připsali Vilagi a Mandys.

Virus - Jestřábi: Jestřábi jsou jak polití živou vodou, po Jablunkovu a Manících obrali i Virus - a to rovnou o 2 body. Virus vedl už 8:4, o to víc je ztráta jistě mrzí (ani se jim to komentovat nechce :-p  ). Pro Virus je to trochu komplikace, jednak jim utekli Supi a taky se trochu dotáhli Maníci. Otto bodl své druhé letošní 4.kolo. 

Bohumín - Kings: 3:15, koment vedle, pro domácí trochu krutý výsledek

25.kolo:

Jestřábi - Kryptokoriáni: Jestřáb se probudil a měl by potvrdit dobré výsledky z poslední doby

Supi - Ludgeřovice: nic jiného než bezpečná výhra Supů

Bad Boys - Rytíři: to by mohl být pěkný a vyrovnaný zápas, pokud budou domácí komplet, měli by ale urvat 3 body

Ranec - Brooklyn B: jasné 3 body pro domácí

Tazmani - Bohumín: domácí by měli potvrdit roli favorita, pokud by ale hráli hosté jak v první půlce zápasu s námi, mohli by jim to zkomplikovat

Kružberk - Virus: je to sice derby ale Virus si další zaváhání nemůže dovolit, jasná 2

Brooklyn - Maníci: Maníci ještě jistě doufají v bednu, brooklyn je neohrozí

Kings - Orli: i když mají Orli poslední dobou výsledky jako na houpačce, víme co umí - zápas u nich byl možná nejlepší letos. Jistě se hecnou a bude to náročné ale my máme dobrou formu a jdeme si pro tři body. Těším se. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář