Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 26.kola

3. 4. 2017

Souhrn 26.kola:

Ludgeřovice – Kings: 7:11, koment vedle

Orli – Tazmani: tak Orli si to doma nepohlídali, jak jsem tipoval. Prohrávali už 2:6 a i když to pak začali pomalu stahovat, nakonec bylo hotovo už 2 zápasy před koncem. Konečné skóre 8:10, hostující Harviš 4 body.

Brooklyn B – Supi:   Brooklyn B-Supi 4:14 ale Štefan – Supi 4:0. Podle zápisu celkem řádil: 15x 95+; 9x 133+; 2x bingo, 1xšesté, 2xpáte a 1x čtvrté kolo. Máme se v neděli na co těšit J

Kryptokoriáni – Kružberk: jasný průběh pustil do hry 6 domácích hráčů. Konečné skóre 13:5, Tichý 4 body.

Rytíři – Ranec: velmi vyrovnaný zápas, domácí vedli 5:3, Ranec ale čtyřhrami srovnal a pak to bylo o bod až do stavu 8:8, kdy Bajtek a 4 bodový Podbiol  zajistili Rytířům 3 body.

Maníci – BadBoys: tip na výsledek 10:8 mi vyšel přesně ale hosté od bodů zas tak daleko nebyli. Jednak vedli 3:5 a pak 4:7 ale hlavně jim velmi překvapivě chyběl bodový příspěvek tradiční opory Martina Lyska, který uhrál jen leg. Bodově se příliš nevedlo ani Kubovi Mandysovi (1) na druhé straně, toho ale výborně zastoupil 4 bodový Franta Příhoda.

Virus – Brooklyn: pohodová výhra 14:4 pro Virus, lehce je zlobili pouze Milerski s Ištokem. Všichni domácí si uhráli po 3 body.

Bohumíny – Jestřábi:domácí vedli 5:3 a 6:4 jenže po čtyřhrách úplně zkolabovali a nakonec prohráli 8:10. Záchrana se tak pro Bohumín pohybuje už jen spíše v oblasti teorie.

Po 26.kole je situace na čele stejná. Máme stále 7 bodů k dobru a chybí nám poslední dva kroky. Supi drží 8 bodový náskok na Virus (60b), který teď čeká velmi těžký a důležitý zápas v Jablunkově. Virus potřebuje vyhrát, aby si udržel 4 bodový náskok na Maníky (56b), jinak se spolu utkají v dalším kole v přímém souboji o 3 místo a bylo by myslím velmi kruté, kdyby o něj po celé sezóně nakonec přišli. Dole je asi jasno u Brooklynu B (15b) a zřejmě i u Bohumínu (17b). Jestřábi a Ranec mají na 13. Brooklyn náskok 8 bodů, takže o poslední nesestupové a barážové místo si to rozdají Ludgeřovice (24b) Brooklyn (22b) a Kružberk (20b).

27.kolo:

Jestřábi – Orli:Jestřábi bodovali 8x v řadě, Orli to mají jako na houpačce. Tipnu si prodloužení

Supi – Ranec: Supi ještě stále mají teoretickou naději, takže jistě nic nepodcení a připíšou si 3 body

BadBoys – Virus: tady si zkusím tipnout, že pokud budou kompletní, tak  BadBoys mají šanci nějaký ten bod urvat

Tazmani – Ludgeřovice:  pokud by hosté zopakovali výkon proti nám, můžou Tazmany pozlobit, nicméně 3 body zůstanou v Ostravě.

Maníci – Rytíři: v zaváhání Virusu budou jistě doufat ve Frýdku. Proti ale jistě budou Rytíři, kteří vyhráli už 8 zápasů v řadě. Maníci vyhrají.

Brooklyn – Kryptokoriáni: jako tým jsou silnější hosté, takže si tipnu jejich těsnou výhru.

Kružberk – Bohumíny: pro oba týmy se jedná o klíčový zápas, pokud mají mít ještě šanci na záchranu. Těžko tipovat ale Kružberk v domácím prostředí dokázal uhrát několik překvapivých výsledků.

Kings – Brooklyn B: dá se předpokládat, že zlobit bude hlavně Štefan a v prvním vzájemném zápase hrál dobře také Miroslav Gura.  Nicméně po varování z minulého zápasu určitě nic nepodceníme a připíšeme si 3 body. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář