Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 28.kola

27. 4. 2017

Souhrn 28.kola:

Po 28.kole je rozhodnuto o 1,2,3 a 4 místě. Zejména potvrzení  1.místa je velmi potěšující. O 5.místo si to zřejmě až v posledním zápase rozdají Orli a Bad Boys. Dole mají jasno v Brooklynu B, jednou nohou ve druhé lize je i Bohumín. Na nesestupové a nebarážové pozici je Brooklyn A, který má ovšem odehráno zápas navíc. Rozhodne se mezi Brooklynem, Ludgeřovicemi a Kružberkem. Jeden z nich se zachrání, jeden půjde do baráže a na jednoho zbude černý petr.

Ludgeřovice – Jestřábi: domácí nutně potřebovali bodovat a měli k tomu solidně nakročeno, vedli 5:3, po čtyřhrách 6:4. Jenže Jestřábi otočili na 6:9 a nakonec vyhráli 8:10 zejména díky 4 bodovému Nezhodovi. Muselo to být pekelně vyrovnané, 12 ze 16 singlů šlo přes 3 legy. Tohle může domácí hodně mrzet..

Brooklyn B – Tazmani: čert ví jak to dopadlo, zatím je tam fialových 0:18

Orli – Kružberk: jasná záležitost domácích a výhra 14:4. Jako obvykle řádil 4 bodový Marek Tíc, který atakoval hranici 30 „křížků“

Kryptokoriáni – Bad Boys: důležité 3 body pro Jablunkov, kteří mají jistotu, že neskončí hůř jak 6. ale mají šanci i na 5.místo. Takže již teď vyrovnali své nejlepší umístění z loňské sezóny a mají šanci posunout své maximum. Vyrovnaný zápas v havířově urvali i přes absenci Martina Lyska. Za stavu 8:8 jim 3 body zajistili Roman Zwrtek a 4 bodový Mirek Krop, který neztratil ani leg.

Rytíři – Supi: Supi hráli o udržení své teoretické šance a v půlce zápasu to bylo 5:5, pak ale mocně zabrali, vyhráli všech 8 singlů a vezou si výhru 5:13. 4 body si připsal Tomáš Stříbný a po zranění je podle všeho ve výborné formě Aleš Drobík.

Virus – Maníci: přímý souboj o třetí místo jasně ovládl domácí Virus, který si tak zajistil bednu a republiku. Pod výhru 14:4 se po čtyřech bodech podepsali Zdeněk Baier (4x2:0) a Rosťa Březina (4x2:1). Věřil jsem Virusu ale takový kotel jsem nečekal.

H/V Bohumín – Brooklyn A: velmi důležitý souboj, oba týmy nutně potřebovaly co nejvíce bodovat. Jako již poněkolikáté domácí ztratili velmi dobře rozjetý – skoro až vyhraný zápas. Vedli 6:2 a ještě 9:7, nakonec ale urval v prodloužení 2 body Brooklyn.  Vzhledem k losu je záchrana Bohumína v oblasti teorie a Matrixu.

Ranec – Kings: 7:11  mistrovský komentář vedle  J

29.kolo:

Brooklyn – Orli: tento zápas se již předehrál a 3 body si připsali Orli za výhru 12:6. Zatím bez bližších detailů.

Bad Boys – Bohumín: Jablunkov má momentálně stejně bodů jako pátí Orli, ti ale mají odehrán zápas navíc. Takže pokud vše dopadne podle předpokladů, bude mít Jablunkov před posledním – vzájemným zápasem 3 body navíc a k tomu domácí výhru 10:8. Orli tedy budou zřejmě potřebovat vyhrát 11:7 aby si zajistili 5.místo.

Jestřábi – Brooklyn B: Jestřábi už jsou v klidu a jde jim maximálně o umístění, hosté už jsou asi vlastně v klidu taky. Jasná výhra pro domácí, kteří se tak přiblíží konečnému 9.místu.

Maníci – Kryptokoriáni: Maníci mají jistotu 4.místa, takže je otázka v jaké nastoupí sestavě. Hostům jde stejně jako Jestřábům maximálně o umístění na 9-11 místě. Domácí by ale měli vyhrát bez ohledu na sestavu.

Tazmani – Ranec:  domácí jsou zatím 8. ale nejsou zcela bez šancí na 7.místo, které drží Rytíři, ti ale mají na první pohled papírově horší los. Myslím, že domácí vyhrají.

Virus – Rytíři: i zde je jasno, Virus si zajistil 3.místo a i zde je otázka v jaké sestavě nastoupí. První vzájemný zápas vyhráli Rytíři v prodloužení, jistě jim to bude chtít Virus vrátit.

Kružberk – Ludgeřovice: pro oba týmy naprosto klíčový zápas o šanci na záchranu. Kružberk v domácím prostředí dokázal několik nečekaných výsledků ale zde si zkusím tipnout prodloužení, nebo těsnou výhru hostů.

Kings – Supi: i v tomto zápase již nejde o umístění ale jde o prestiž. Rozhodně chceme Supům vrátit jedinou porážku v sezóně, nechceme v posledním domácím zápase sezóny prohrát a naopak si chceme oslavy užít se vším všudy. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář