Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn.5.kola:

17. 10. 2016

Ludgeřovice - H/V Bohumín: domácí nebyli daleko od prvních bodů, hosté rozhodli o své výhře 8:10 a třech bodech v posledních dvou zápasech.

Supi - Maníci: šlágr kola přinesl šílený průběh a myslím, že oba týmy budou mít smíšené pocity. Maníci měli brutální nástup a vedli 6:1. V tu chvíli o třech bodech asi nepochybovali. Jenže Supi neskutečně zabrali a otočili na 9:7 - v tuto chvíli zřejmě věřili v tři body oni. Hodně jim pomohlo střídání po čtyřhrách, jak Kučera, tak Vinárek uhráli po 2 body. Maníci se ovšem otřepali, vyrovnali na 9:9 a nakonec urvali i druhý bod za výhru 9:10pp. To musel být zápas. Hosty táhli 4 bodový Krol a tříbodový Mandys.

Orli - Rytíři: Orli šlapou a tentokrát rozšmelcovali hosty z Karviné 15:3. Marek Tíc 4 body.

Brooklyn B - Kryptokoriáni: vyrovnaný zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém byli nakonec úspěšnější domácí. Štefan nepustil ani leg. 10:9pp

Jestřábi - Kružberk: čert ví, zatím svítí růžových 0:18

Ranec - Virus: a třetí prodloužení tohoto kola. Hosté vedli už 9:6 a šli si za dalšími třemi body, jenže domácí se hecli a dokázali vyrovnat na 9:9. V prodloužení už ale hosté uspěli a berou 2 body za výhru 9:10pp.

Tazman Jr. - Brooklyn A: Tazmani šlapou a od porážky u nás v prvním kole jsou 100%. Podle zápisu měli zápas pod kontrolou a nakonec vyhráli 12:6.

Kings - Bad Boys: naše výhra 12:6 je okomentovaná vedle

Dohrávka 3.kola: Orli - Kryptokoriáni: podle očekávání další 3 body pro Orly, v suchém triku.Marek Tíc přidal další 4 body, stejně úspěšný byl i Pavel Šeliga. Výhra Orlů 13:5.

Sice na tom teď prd záleží ale po tomto kole je celkem hezký pohled na tabulku smiley

6.kolo:

Kryptokoriáni - Ranec: babo raď, tipnu si hosty v prodloužení?

Orli - Ludgeřovice: kurz 1,00prd na domácí

Bad Boys - Tazman Jr.: před sezónou bych tipoval jasný zápas pro domácí ale zadarmo to nedostanou. I tak ale myslím, že body zůstanou v Jablunkově.

Maníci - Kings: hit kola, věřím že se nebudeme vracet s prázdnou

Rytíři - Kružberk: výhra domácích

Brooklyn - Jestřábi: hosté se trápí, takže asi uspějí domácí

Virus - Supi: Virus šlape ale Supi nebudou chtít pustit body 2 kola po sobě

H/V Bohumín - Brooklyn B: vyrovnaný zápas pro domácí??

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář