Jdi na obsah Jdi na menu
 


15+16.kolo

23. 1. 2018

15.kolo:

Ludgeřovice – Maníci: tak středeční termín Maníkům situaci asi zkomplikoval, jelikož jim chyběl Mirek Krol a to zjevný je důvod konečného výsledku.  Ludgeřovice vedly už 6:2, Maníci otočili na 6:8 ale nakonec se prodlužovalo a úspěšnější byli domácí, kteří berou nečekané 2 body za výhru 10:9p.

Kryptokoriáni – Hrozný střelci: trochu nečekaně jasná záležitost, hosté zdaleka nepotvrdili dobrou formu z posledních kol a dostali výprask 14:4. Radek Gloc 4 body.

Jestřábi – Target:  Jestřábi potvrdili roli favorita jen částečně, berou 2 body za výhru v prodloužení 10:9p. Vzhledem k tomu, že vedli už 5:1 a o 3 body přišli až v posledním zápase, radost asi neměli.  Libor Juroška 4 body.

Bad Boys – Virus: tak aspoň tady jsem se trefil s tím, že to bude vyrovnané a nějaké body domácí urvou. Urvali nakonec všechny 3 za výhru 10:8. Zápas byl velmi vyrovnaný, až do stavu 8:8 nikdo nevedl o více než o bod. O  něco více zde:   http://www.dc-virus.cz/news/a15-kolo-bad-boys-virus/

Tazmani – Supi: domácí začali dobře a vedli 3:1, další a poslední bod ovšem uhráli až za stavu 3:11, takže dostali od Supů 4:14. Aleš Drobík 4 body.

Rytíři – Kings:  8:10, stručný koment vedle

Orli – Brooklyn:  odloženo na 24.1.

Rakety Ranec – Gerlich: odloženo na 11.2.

 

Máme za sebou polovinu sezóny. Při předpokládaných výhrách Orlů a Fulneku v dohrávkách, budou na čele Supi a Fulnek s 39 body. Náš tým je třetí se ztrátou 2 bodů.  Škoda toho alkoholově nezvládnutého prvního zápasu. Na čtvrtém místě budou Orli s „asi“ 32 body. Ztráta Maníků a Virusu už je o něco větší. První polovinu tabulky uzavírají Jestřábi a Bad Boys. Pokud jde o druhou polovinu, tam je to velmi vyrovnané. Desátí Krypotkoriáni mají pouhé 2 body náskok na barážovou pozici a 4 body na sestupovou. V nejhorší situaci jsou jednoznačně Ludgeřovice, které aktuálně ztrácí 10 bodů na tu alespoň barážovou pozici a s prvoligovou účastí příští rok to mají dost nahnuté.

16.kolo:

Ludgeřovice – Brooklyn: 3 body pro domácí, teď nebo nikdy

Kryptokoriáni – Kings:  jako obvykle je trochu ve hvězdách kdo pojede, v sobotu nás navíc čeká pohár.  Možná bychom sebou mohli vzít Marcelku, aby tentokrát ožrala soupeře  :-p

Jestřábi – Maníci: maníci prohráli 2x po sobě v prodloužení a další ztrátu nebudou chtít dopustit, tipnu si jejich těsnou výhru

Orli – Supi: šlágr kola, mohl by to být pěkný zápas, o něco víc věřím hostům

Rakety Ranec – Target:  fakt nevím, plichta?

Tazmani – Bad Boys: i zde si tipnu těsnou výhru hostů

Virus – Hrozný střelci: domácí vyhrají

Rytíři – Fulnek: hosté a fest

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář