Jdi na obsah Jdi na menu
 


17+18.kolo

6. 2. 2018

17.kolo:

Bad Boys – Orli: pěkný zápas to musel být, 4 binga, 10 šestých kol. Orli vedli už 2:6 a 5:9 ale nakonec berou jen bod za prohru 10:9p. Parádní obrat domácích.

Supi – Ludgeřovice: tady nebylo o čem, Supi šlapou. Hosté sice vedli 0:2 ale další body přidali až za stavu 13:2 a během těch 13 zápasů, jim Supi povolili 2 legy. Konečné skóre 14:4. Tomáš Stříbný 4b.

Maníci – Rakety Ranec:  domácí favorit se na 3 body celkem nadřel. Za stavu 9:7 šly poslední dva zápasy do třetích legů, a o třech bodech pro Maníky rozhodl 100% Kuba Mandys.  10:8

Tazmani – Virus:  až trochu nečekaně jasná záležitost pro Virus. Hotovo bylo těsně po čtyřhrách. 4:14, Lukáš Uvíra 4b.

Gerlich – Kryptokoriáni: ani zde nebyla šance na překvapení a nebýt jednoho zaváhání, bylo by hotovo po deseti zápasech. Konečný výsledek 14:4.  Za hosty se cukal tříbodový Foltýn, domácí Dušan Dedek 4b.

Brooklyn – Jestřábi: domácí zabrali a berou cenné dva body za výhru 10:9p. Na druhou stranu budou asi trochu zklamaní, páč přišli o vedení 8:4. Hostující Juroška 4b.

Target – Rytíři: domácí vedli 5:3, pak tekli 6:8, nakonec se šlo do prodloužení, ve kterém berou druhý bod domácí, 10:9p. Domácí Válek 4b.

Kings – Hrozný střelci:  12:6

 

18.kolo:

Ludgeřovice – Bad Boys: kvalita je na straně hostů ale je možné, že jim středa zašpásuje se sestavou a to by mohla být komplikace

Kryptokoriáni – Target: vyrovnaný zápas, tipnu si těsnou výhru domácích

Jestřábi – Supi: souboj ptáků vyhrajou ti větší

Orli – Tazmani:  1

Rakety – Brooklyn: docela důležitý zápas pro oba týmy, o něco víc věřím domácím

Hrozný střelci – Gerlich: bezpečná výhra hostů

Rytíři – Maníci:  rytíři by mohli Maníky pozlobit ale na body to spíš stačit nebude

Virus – Kings: je jasné, že nás čeká těžký soupeř ale do Opavy nejedeme na výlet ale s cílem bodovat. Uvidíme, jakou dáme dohromady sestavu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář