Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. + 8. kolo

7. 11. 2017

7.kolo:

Ludgeřovice – Jestřábi: Jestřábi měli od začátku mírně navrch a dostali se až do vedení 5:9. Domácí stáhli na 7:9 ale o 3 bodech pro Jestřáby rozhodly poslední dvě výhry 2:1. Konečné skóre 7:11.  4 body Libor Juroška.

Supi – Hrozný střelci:  v minulém kole Supi rozšmelcovali domácí Kryptokoriány 0:18. Tentokrát si svoje jistě vyslechl René Vinárek, který soupeři pustil jediný bod až za stavu 17:0. Neskutečná kočka-myš, hosté jen 5 legů. No, dobrou formu Supi mají, máme se teď na co těšit – ale to už jsme vlastně viděli ve vzájemném zápase v poháru.  4 body: Stříbný, Gaidečka, Dubělčík.

Orli – Rakety: první bod uhráli hosté až ve čtyřhře, domácí si to v poklidu pohlídali a mohli pustit do hry 7 hráčů. Konečné skóre 14:4. Michal Krčmář 4b.

Bad Boys – Kryptokoriáni: jablunkovští po dvou prohrách zabrali ale jednoduché to neměli. Hosté se cukali až do konce a o výhře zřejmě rozhodl až Roman Zwrtek v posledním zápase. Skóre 10:8.

Maníci – Fulnek:  Fulnek sice nepřijel úplně komplet – chyběl Sedlák ale i tak je vidět, že důležitější zápasy nehodlají podcenit a jedou v silnější sestavě.  Do půle 2:6 a brzy po čtyřhrách bylo hotovo. Konečné skóre 4:14. Barbořák, Humpula po 4b.

Tazmani – Rytíři: zde jsem více věřil domácím ale o něco blíže k bodům měli od začátku hosté. Nakonec berou 2 body za výhru 9:10p.

Target – Virus: obrovské překvapení, že by tady mohl Virus ztratit jsem fakt nečekal.  Domácí ale zvládli druhou polovinu zápasu a mají cenné 3 body za výhru 11:7. Domácí Rucký 4b.  Více infa zde: http://www.dc-virus.cz/news/a7-kolo-target-virus/

Brooklyn – Kings:  5:13

 

8.kolo:

Kryptokoriáni – Tazmani:  eniky, beniky…třeba 1

Rakety – Ludgeřovice: hosté jsou stále na nule ale nevím,nevím zda se jim to podaří změnit

Hrozný střelci – Bad Boys: hosté si to pohlídají

Gerlich – Brooklyn: tipuju to na alespoň 14:4

Virus – Jestřábi: domácí si jistě budou chtít zpravit náladu a pokud se Jestřábi nevyspí vyložené do růžova, taky se jim to i podaří

Target – Maníci: opravdu nečekám, že by mohli obrat dalšího favorita

Rytíři – Orli: 3 body do Orlové

Kings – Supi: jednoznačně šlágr kola. Forma hovoří pro Supy. Uvidíme v jaké sestavě se sejdeme tentokrát, věřím ale, že konečně urveme první výhru doma.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář