Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.kolo: Brooklyn B - Kings 7:11

10. 12. 2016

 

Včera jsme hráli na Brooklynu z jejich B týmem. Na zápas jsme jeli v pěti: Guga, Rado, Marťas, já a kápo Marek jako šofér. Guga v autě stanovil taktický plán pro zápas - každý uhraje 3 body s tím, že se Štefanem se uvidí. Guga, Marťas a Rado se plánu drželi, já bohužel ne - díky extrémní nekvalitě na dablu. Ani se mi ten zápas nechce moc hodnotit. Rozhodně to nevypadalo jako souboj prvního s posledním. My hráli těžce pod své možnosti, naopak domácí musím pochválit a řekl bych, že kdyby takto hráli pokaždé, byli by v tabulce výše. I sami přiznali, že nejlepší šipky hrají proti silným týmům. 100% byl Štefan, který ani nemusel hrát nějaké světové šipky, hrál ale konstantě dobře a hlavně zabral vždy v pravý čas. Velmi zlobil i Mirek Gura. 

U nás, jak jsem uvedl, Guga, Marťas a Radek plán splnili  a uhráli po tři body ale vzhledem k tomu jak umí, s předvedenou hrou asi moc spokojeni nebyli. Já opravdu velká bída na dablech, škoda, herně to bylo celkem OK. Nezbývá než zabrat v tréninku. Jediné pozitivum je snad třetí leg v párové 501, kde se mi dařilo držet se Štefana a Mirka, a Guga tak měl možnost rozhodnout. Nerozehraný Marek si zkusil jen cricket.

Zapotili jsme se víc, než jsme čekali ale důležité je, že se podařilo uhrát 3 body, byla by škoda zkazit si dobře rozjetou sezónu.

 

 

 

kk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář